slovenská
Originální erotické společenské hry pro dospělé, pro páry a na párty. Úkoly, pařba, flaška, Vánoce, Silvestr, Valentýn.

Origame - originální hry

Naše hry:

Manažerův sen

jen za 58,- Kč

Manažerův sen - zábavná společenská hra s budováním kariéry
Manažerův sen - zábavná společenská hra s budováním kariéry

Popis hry:

Manažerův sen - aneb z prostého občana investorem. Zábavná společenská hra, která prověří vaše schopnosti obstát v konkurenčním boji i bez ekonomických znalostí!

Hra je ze života a působí reálně. Začínáte jako prostý zaměstnanec, kupujete užitečné věci, zvyšujete svůj příjem a vypracujete se až na investora za kterého vydělávají jeho peníze. Váš postup nezávisí na hodu kostky. Sami rozhodujete o tom, co se při vašem tahu bude dít a zvolíte nejrůznější strategie jak zlepšit svou pozici a uškodit protihráčům. U hry nesedíte jen u stolu. Kartičky se 75 úkoly nebo 60 duely vyžadují aktivitu a zapojí do hry i to, co u společenských her nemá obdoby. Prověří vaši šikovnost, důvtip, talent, rychlost, zručnost i inteligenci. Většina z nich hlavně pobaví. Součástí je i 99 vědomostních otázek na ABCD přiměřené obtížnosti z různých oblastí. K vítězství nutné nejsou, ale kdo víc ví postupuje rychleji. Dalších 60 kartiček obsahuje otázky ze života. Vaši přátelé vám tak zcela dobrovolně prozradí i to, o čem byste jinak nemluvili.

Především cena je na trhu stolních společenských her naprosto bezkonkurenční! Stačí se podívat na jiné hry které mají ekonomické zaměření, nebo slibují aktivní zábavu.  • © Origame 2009-2024  
  • Webovou grafiku vytvořil VÍT-SVOBODA.cz

Společenské hry pro dospělé, erotické stolní hry, hry na párty a oslavy, zábavné sexuální hry s úkoly